ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА ТИП - 651

1.357,00 ден.   Спореди

Пластична кутија за ел. плоча на која горниот и долниот панел лесно се вадат. Средишниот дел е поделен, има вградени држачи за лесно монтирање на ел.плоча или ел.елементи.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пластична кутија за ел. плоча на која горниот и долниот панел лесно се вадат. Средишниот дел е поделен, има вградени држачи за лесно монтирање на ел.плоча или ел.елементи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка