ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА СО ПРОСТОР ЗА БАТЕРИЈА

295,00 ден.   Спореди

Двојна пластична кутија изработена од антистатична ABS пластика.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Двојна пластична кутија изработена од антистатична ABS пластика.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка