ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА ЕЛ.ПЛОЧА - МАЛА - СИВА

295,00 ден.   Спореди

Пластична кутија со држачи за сите типови ел.плочи или ел.елементи. Вградени отвори за вентилација. Предниот панел се менува лесно.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пластична кутија со држачи за сите типови ел.плочи или ел.елементи. Вградени отвори за вентилација. Предниот панел се менува лесно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка