ПИШТОЛ ЗА БРЗО ЛЕМЕЊЕ, 100 W- СИН

1.475,00 ден.   Спореди

Леткум во форма на пиштол со универзална употреба и време на загревање од 6 до 10 секунди со микро прекинувач. Погоден е за професионални работилнци, сервиси или за некое Ваше хоби.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.475,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Леткум во форма на пиштол со универзална употреба и време на загревање од 6 до 10 секунди со микро прекинувач. Погоден е за професионални работилнци, сервиси или за некое Ваше хоби.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка