ПИШТОЛИ ЗА ТОПЛО ЛЕПЕЊЕ GLUEMATIC 3002-

3.363,00 ден.   Спореди

Kуфер од синтетички материјал. 8 стапчиња за лепење (200 g). Решение за разни видови лепење дрво, хартија, картон, кожа, текстил, кабли, теписи или суви цвеќиња. Голема моќ на топењe. Електронско упра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.363,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kуфер од синтетички материјал. 8 стапчиња за лепење (200 g). Решение за разни видови лепење дрво, хартија, картон, кожа, текстил, кабли, теписи или суви цвеќиња. Голема моќ на топењe. Електронско управување со температура со помош на модерна
PTC- техника на затоплување. Едноставно ракување со помош на механичко придвижување на деловите за стапчињата за лепење. Цврста лепена површина која може да се користи веќе по околу 2 мин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка