ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ Б1

8.500,00 ден.   Спореди

Трајно жаречки камин Моќност: 8KW Димензии на ложиште во мм 390х260х390 Димензии на каминот во мм: 465x790x390 Tежина на каминот:54 kg


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 8.500,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Трајно жаречки камин Моќност: 8KW Димензии на ложиште во мм 390х260х390 Димензии на каминот во мм: 465x790x390 Tежина на каминот:54 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи