Пет чудни времиња

Пет чудни времиња

400,00 ден.   Спореди

„Пред неколку години почнав да пишувам. Да го ставам на хартија она што ме окупира или мачи, а напишаното да го објавувам. Не е дека и пред тоа не сум пишувал и публикувал (позивот мие таков), ама ова...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 400,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Пред неколку години почнав да пишувам. Да го ставам на хартија она што ме окупира или мачи, а напишаното да го објавувам. Не е дека и пред тоа не сум пишувал и публикувал (позивот мие таков), ама ова беше поинаку. Поточно, поинакво стануваше со тек на времето. Полека се ослободував од навиките (и ограничувањата) на техничкото, да не речам научно пишување. Како во изборот на подрачјето, така и во стилот. Во тоа изгледа претерав, па освен за мојата струка (хемија, екологија...) се осмелив да пишувам и за нештата што не ги познавам доволно или за кои немам официјална лиценца. Се раширив и на подрачја (биологија, историја, меѓучовечки односи...) за кои претходно не сум се изјаснувал ни во најтесниот круг познати.“

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи