ПЕРФОРИРАН ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ДЕЛОВИ

885,00 ден.   Спореди

Совршен избор за уредно чување на помалите алатки, делови и предмети во домаќинството, работното место или во гаражите. Алатките на сликата не спаѓаат во пакетот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Совршен избор за уредно чување на помалите алатки, делови и предмети во домаќинството, работното место или во гаражите. Алатките на сликата не спаѓаат во пакетот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка