Персонален компјутер модел: LEON

18.990,00 ден.   Спореди

Матична плоча:P8H61-MX SE,
Процесор:Intel Sandy Bridge Corei321003.10GHz,2Cores,
Графичка карта:NVIDIA GT430 1GB,
Мемроија:4GB DDR3.1333MHz,HDD 500GB,
Оптички уред:DVD-RW,Samsung 2...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 18.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Матична плоча:P8H61-MX SE,
Процесор:Intel Sandy Bridge Corei321003.10GHz,2Cores,
Графичка карта:NVIDIA GT430 1GB,
Мемроија:4GB DDR3.1333MHz,HDD 500GB,
Оптички уред:DVD-RW,Samsung 22x,
Кукиште:Case Delux

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка