Перница греач за рамена

959,00 ден.   Спореди

Колку пати до сега сте ја изговориле реченицата "Ми треба добра масажа!"?  Оваа перница - грејач е вистинскиот избор за Вас, со која Вашите раменици ќе бидат секогаш стоплени, а циркулацијата на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 959,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Колку пати до сега сте ја изговориле реченицата "Ми треба добра масажа!"?  Оваа перница - грејач е вистинскиот избор за Вас, со која Вашите раменици ќе бидат секогаш стоплени, а циркулацијата на крвта подобрена. 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка