ПЕНКАЛО - VECTOR 2

ПЕНКАЛО - VECTOR 2

413,00 ден.   Спореди

Пенкалото Vector е најпознатото пенкало на компанијата Parker. Одличен избор за клиенти кои сакаат функционалност, штедливост, практичност и едноставен изглед. Достапно во повеќе бои.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пенкалото Vector е најпознатото пенкало на компанијата Parker. Одличен избор за клиенти кои сакаат функционалност, штедливост, практичност и едноставен изглед. Достапно во повеќе бои.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка