ПЕНКАЛО-ФЛУКС X33S-07I

531,00 ден.   Спореди

Пенкало со средство за поправки, PCB, SMD безоловно лемење. Апликатор за рамномерно нанесување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пенкало со средство за поправки, PCB, SMD безоловно лемење. Апликатор за рамномерно нанесување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка