ПЕДОМЕТАР СО АЛАРМ PE828

ПЕДОМЕТАР СО АЛАРМ PE828

3.068,00 ден.   Спореди

Едноставен педометар којшто ги брои чекорите потребни да стигнете од точка А до точка Б, пресметувајќи ги вкупното поминато растојание и потрошените калории. Има и вграден аларм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.068,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставен педометар којшто ги брои чекорите потребни да стигнете од точка А до точка Б, пресметувајќи ги вкупното поминато растојание и потрошените калории. Има и вграден аларм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка