Пегла Vivax IR-2201D

1.443,00 ден.   Спореди

Пегла на пареа2200 W, пареа, LCD display i електрична контрола на температура, автоматско исклучување во мирување, функција за самочистење, регулација на пареа, вертикален излез на пареа, функција про...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.443,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пегла на пареа2200 W, пареа, LCD display i електрична контрола на температура, автоматско исклучување во мирување, функција за самочистење, регулација на пареа, вертикален излез на пареа, функција против капење, функција против бигор, суво пеглање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка