Пегла VIVAX HOME IRSS-2400 T, 2400W

3.999,00 ден.   Спореди

VIVAX HOME parna stanica IRSS-2400 T. ВИВАKC ХОМЕ парна станица ИРСС-2400 Т, Моќност 2400 В, Останато: контрола на пареа, Прозирен резервоар за вода, вертикален испуст на пареа, рачка за полесно ракув...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 3.999,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VIVAX HOME parna stanica IRSS-2400 T. ВИВАKC ХОМЕ парна станица ИРСС-2400 Т, Моќност 2400 В, Останато: контрола на пареа, Прозирен резервоар за вода, вертикален испуст на пареа, рачка за полесно ракувањ, флитер за каменец, капицитет на резервоарот за вода: 1700 мл, Боја бела со плави детали.
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка