Пегла BIR 7288 B

1.285,00 ден.   Спореди

Парна пегла
-Челично дно
-2000W
- Капацитет за вода 280ml
- Можност за подесување на јачината за пареа
- Прскалка за пареа и вода
Производител:
Бира Шифра: Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 1.285,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Парна пегла
-Челично дно
-2000W
- Капацитет за вода 280ml
- Можност за подесување на јачината за пареа
- Прскалка за пареа и вода
Производител:
Бира Шифра:
BIR 7288 B

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи