Пегла BIR 288

720,00 ден.   Спореди

Парна пегла
-1400W
- Инокс дно на пеглата
- Должина на кабел 1,65m
- Прскалка за пареа и вода
- Можност за подесување на јачината
Производител:
Бира Шифра: Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 720,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Парна пегла
-1400W
- Инокс дно на пеглата
- Должина на кабел 1,65m
- Прскалка за пареа и вода
- Можност за подесување на јачината
Производител:
Бира Шифра:
BIR 288

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи