Пегла BIR 2288 KB-168

1.050,00 ден.   Спореди

Парна пегла
-2000W
- Керамичко дно на пеглата
- капацитет за вода – 300ml
- Можност за подесување на јачината за пареа
- Прскалка за пареа и вода
Производител:
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 1.050,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Парна пегла
-2000W
- Керамичко дно на пеглата
- капацитет за вода – 300ml
- Можност за подесување на јачината за пареа
- Прскалка за пареа и вода
Производител:
Бира Шифра:
BIR 2288 KB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи