Пегла за коса HC8006

545,00 ден.   Спореди

Пегла за коса
Практичен уред за рамнење на косата со 2 додатоци
Снага 35W
Температура 120º-180º
3-комплета разлилни плочки за секаков вид на коса
Заштита од прегревање на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 545,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пегла за коса
Практичен уред за рамнење на косата со 2 додатоци
Снага 35W
Температура 120º-180º
3-комплета разлилни плочки за секаков вид на коса
Заштита од прегревање на пеглата
Контролна сијалица за укл. пегла
- Ладен врв на пеглата
Производител:
Бира Шифра:
HC8006

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка