Пегла за коса HC8001

690,00 ден.   Спореди

Практичен апарат за рамнење на коса со пареа
Снага 30W
темп. 120º-180º
Функција за афтоматска пареа за убаво рамнење и обликување
Брзо загревање и 3 комплета плочки
Зашти...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Практичен апарат за рамнење на коса со пареа
Снага 30W
темп. 120º-180º
Функција за афтоматска пареа за убаво рамнење и обликување
Брзо загревање и 3 комплета плочки
Заштита од прегревање Контролна сијалица за укл. пегла
Производител:
Бира Шифра:
HC8001

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка