ПАТНО РАДИО AEG DRR 4107

1.239,00 ден.   Спореди

Дигитално FM-радио со алуминиумски дизајн. Звучникот се вади и радиото може да се користи и со слушалки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитално FM-радио со алуминиумски дизајн. Звучникот се вади и радиото може да се користи и со слушалки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка