Паста за отстранување на гребнатини

330,00 ден.   Спореди

Специјална формула за пополнување на гребнатини со многу фини абразивни креми која не предизвикува микро-гребење. Безбедна и лесна за употреба на сите видови на боја. Начин на употреба:
Нанесете...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 330,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјална формула за пополнување на гребнатини со многу фини абразивни креми која не предизвикува микро-гребење. Безбедна и лесна за употреба на сите видови на боја. Начин на употреба:
Нанесете на мека крпа. Со среден притисок и со движење напред-назад поминувајќи преку гребнатината. Оставете да се исуши додека не обледе, а потоа пребришете со чиста крпа. ВНИМАНИЕ: За отстранување на површни гребнатини и кружни ознаки. Не може да покрие премногу длабоки гребнатини. Да не се користи на директна сончева светлина или доколку површината е топла на допир. Да не се користи доколку е ошететен лакот. Да се чува вон дофат на деца. Датум на производство: втиснат на производот
Рок на употреба: неограничен
Производот е усогласен со условите за квалитет, пропишани во законите на Република Македонија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка