Паста за заби за деца со јагода

230,00 ден.   Спореди

Паста за заби со вкус на јагода. Состав: Aqua (Water), Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Xylitol, Algin, Aroma (Flavor)*, Montmorillonite, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Camellia Sinens...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Био органика http://bioorganica.mk   Детали 230,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Паста за заби со вкус на јагода. Состав: Aqua (Water), Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Xylitol, Algin, Aroma (Flavor)*, Montmorillonite, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract*, Camellia Sinensis Leaf Extract, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Maris Sal (Sea Salt), CI_ 75120

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка