Пар топки со светлечки ефекти Double Ball

1.652,00 ден.   Спореди

Дозволете овие топки со светлечки ефекти да бидат хит на Вашата следна забава! Со својата повеќенаменска употреба и флексибилност, можете да ги наместите на постилје, маса, шанк ил...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.652,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дозволете овие топки со светлечки ефекти да бидат хит на Вашата следна забава! Со својата повеќенаменска употреба и флексибилност, можете да ги наместите на постилје, маса, шанк или едноставно да ги закачи на ѕидот. Светлинските ефекти ротираат околу сопствена оска, топките се вртат во спротивна насока и на тој начин просторот се исполнува со најразлични светлински шарени и декоративми ефекти.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка