Папка ПВЦ А4 со копче

25,00 ден.   Спореди

Папка ПВЦ А4 со копче, проѕирни, достапни во бела, жолта, црвена, сина, зелена и розе боја. 225x315мм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 25,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Папка ПВЦ А4 со копче, проѕирни, достапни во бела, жолта, црвена, сина, зелена и розе боја. 225x315мм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка