ПАПКА ЗА 96 ЦД/ДВД-a, СИНА

708,00 ден.   Спореди

Папка од висококвалитетен ПП материјал за безбедно чување на Вашите дискови. Преградите на папката се транспарентни, со сребрено порабување и цврсти фолии.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Папка од висококвалитетен ПП материјал за безбедно чување на Вашите дискови. Преградите на папката се транспарентни, со сребрено порабување и цврсти фолии.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка