ПАПКА ЗА 48 ЦД/ДВД-а - ЦРНА

531,00 ден.   Спореди

Изработена од висококвалитетен ПП материјал за заштита на Вашата архива. Проѕирни прегради и отвори изработени од квалитетна фолија со сребрено порабување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Изработена од висококвалитетен ПП материјал за заштита на Вашата архива. Проѕирни прегради и отвори изработени од квалитетна фолија со сребрено порабување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка