ПАНИК АЛАРМ

472,00 ден.   Спореди

Ефикасна превентивна против џепџии или киднапирање. Едноставно потегнете ја врвцата од овој паник аларм и тој се огласува гласно и привлекува сечие внимание. Благодарејќи на компактните димензии овј п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ефикасна превентивна против џепџии или киднапирање. Едноставно потегнете ја врвцата од овој паник аларм и тој се огласува гласно и привлекува сечие внимание. Благодарејќи на компактните димензии овј паник аларм може да се смести во сечија ташна или џеб.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка