ПАНЕЛ, ПРИДУШУВАЧ НА СВЕТЛИНА

1.593,00 ден.   Спореди

Home Easy придушувачот се монтира во осветлувачките тела или во разводна кутија за. За лампи со потенциометар до 300 вати. Опсег до 30 метри.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Home Easy придушувачот се монтира во осветлувачките тела или во разводна кутија за. За лампи со потенциометар до 300 вати. Опсег до 30 метри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка