Памучен џемпер

699,00 ден.   Спореди

Долг џемпер изработен од памук со надувани ракави. Ултра модерно парче облека за следнив период.
Изработен од 65% полиестер, 35% памук. Препорачливо е рачно перење.
Димензии:
Обем на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Долг џемпер изработен од памук со надувани ракави. Ултра модерно парче облека за следнив период.
Изработен од 65% полиестер, 35% памук. Препорачливо е рачно перење.
Димензии:
Обем на граден кош - 88 см.
Обем на половина - 80 см.
Обем на колкови - 84 см.
Должина на џемпер - 80 см.
Должина на ракав - 70 см.
Мерено според големина: M
Пропорциите на моделот се: 87/69/96
Моделот е висок 171 см.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи