Паломар

150,00 ден.   Спореди

Главниот лик во сите раскази, господинот Паломар, е фатен од перото на авторот во најразлични животни ситуации во кои сите ние се наоѓаме секојдневно. Тој е реален човек од крв и месо кој ненаметливо ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Главниот лик во сите раскази, господинот Паломар, е фатен од перото на авторот во најразлични животни ситуации во кои сите ние се наоѓаме секојдневно. Тој е реален човек од крв и месо кој ненаметливо размислува за работите околу себе. Понекогаш ì се подналутува на сопругата, другпат сфаќа дека треба да го поткаса јазикот за да не каже нешто непотребно. Тој е личност во потрага по хармонија среде еден свет полн со масакри и со пиштења. Токму затоа, тој живее во секој од нас.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка