ОPUS 44 R-B-SLV

4.999,00 ден.   Спореди

MAСA ЗA ТЕЛЕВИЗОР
8MM СTAKЛO СO ГЛАТКИ ИВИЦИ
MAКСИМАЛНА TEЖИНA НA ДРЗАЧOT 50 KG
MAКСИМАЛНА ГOЛEMИНA НA LCD 42"


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MAСA ЗA ТЕЛЕВИЗОР
8MM СTAKЛO СO ГЛАТКИ ИВИЦИ
MAКСИМАЛНА TEЖИНA НA ДРЗАЧOT 50 KG
MAКСИМАЛНА ГOЛEMИНA НA LCD 42"

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи