ОЧИЛА СО ЛУПА ЗА ТРИКРАТНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ

767,00 ден.   Спореди

Може да се користат и како обични очила така што се погодни за лицата коишто носат диоптриски очила. Лесни и со стабилна конструкција од пластика и метал. Додатоците на леќата се изработени од цврст р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Може да се користат и како обични очила така што се погодни за лицата коишто носат диоптриски очила. Лесни и со стабилна конструкција од пластика и метал. Додатоците на леќата се изработени од цврст рафиниран акрилен гел и се менуваат брзо и лесно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка