ОТСТРАНУВАЧ НА КОНДЕНЗАЦИЈА- 150 ML

236,00 ден.   Спореди

Ефикасно средство за спречување на кондензација на стакло и пластика. Веднаш ја апсорбира влагата со што се избегнува кондензација на внатрешната страна на шофершајбната. Истото важи и за очилата, огл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ефикасно средство за спречување на кондензација на стакло и пластика. Веднаш ја апсорбира влагата со што се избегнува кондензација на внатрешната страна на шофершајбната. Истото важи и за очилата, огледалата итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка