ОТСТРАНУВАЧ НА ГРЕБНАТИНИ ЗА СИТЕ ЛАКОВИ

767,00 ден.   Спореди

Докажан систем за репарирање, отклонува гребнатини и трагови од боја брзо и сигурно. Со две различни специјални политури може да се елиминираат лесни и подлабоки гребнатини. Едноставно се нанесува пас...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Докажан систем за репарирање, отклонува гребнатини и трагови од боја брзо и сигурно. Со две различни специјални политури може да се елиминираат лесни и подлабоки гребнатини. Едноставно се нанесува пастата и се полира. Со супериорно дејство лакот повторно добива нов сјај.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка