ОТСТРАНУВАЧ НА ВЛАГА 10L

11.859,00 ден.   Спореди

Преносен отстранувач на влага во простории.
Автоматско вклучување и оптичко сигнализирање за полн резервоар.
Филтрите се чистат.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.859,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Преносен отстранувач на влага во простории.
Автоматско вклучување и оптичко сигнализирање за полн резервоар.
Филтрите се чистат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка