Отворени карти

150,00 ден.   Спореди

Брилијантен роман во кој на мошне интересен начин се истражува секој потег на луѓето кои се вклучени во мистеријата. Детективот Поаро навлегува во психологијата на ликовите осомничени за мистериозното...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 150,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Брилијантен роман во кој на мошне интересен начин се истражува секој потег на луѓето кои се вклучени во мистеријата. Детективот Поаро навлегува во психологијата на ликовите осомничени за мистериозното убиство на Шаитана. Целиот настан се случува во неговата куќа, каде по вечерата четворицата гости играат бриџ. Но кој од четворицата присутни таму би можел да биде убиецот?
ТИРАЖОТ Е ИСЦРПЕН!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи