Осцилоскоп Voltcraft AO-610

15.458,00 ден.   Спореди

Овој 10 MHz осцилоскоп има одличен однос цена / квалитет и може да се користи за сервисирање, DIY и за едукативни цели. Лесен за ракување, практичен, и мала тежина која го прави многу лесен за носење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 15.458,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој 10 MHz осцилоскоп има одличен однос цена / квалитет и може да се користи за сервисирање, DIY и за едукативни цели. Лесен за ракување, практичен, и мала тежина која го прави многу лесен за носење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка