ОСЦИЛОСКОП Voltcraft 630-2 An.

39.235,00 ден.   Спореди

Професионален дво-канален осцилоскоп за апликации во сервиси, лабаратории, образование и хоби. Дополнителните 50 излези за фреквентните бројачи спаѓаат во дополнителна опрема.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 39.235,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Професионален дво-канален осцилоскоп за апликации во сервиси, лабаратории, образование и хоби. Дополнителните 50 излези за фреквентните бројачи спаѓаат во дополнителна опрема.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка