ОСЦИЛОСКОП VELLEMAN HPS50

22.597,00 ден.   Спореди

За цврста, компактна и УСБ конекција: само тоа ви треба од осцилоскоп. Благодарение на големите копчиња и ЛЦД дисплеј, уредот се користи едноставно.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 22.597,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За цврста, компактна и УСБ конекција: само тоа ви треба од осцилоскоп. Благодарение на големите копчиња и ЛЦД дисплеј, уредот се користи едноставно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка