Освежувач - Slim

200,00 ден.   Спореди

Тенок и елегантен, со уникатен дизајн, освежувач кој ќе трае во вашето возило повеќе од 45 дена.
Ароми: Ocean Breeze, Exotic Vanilla, New Car, Red Fruits, Fresh Melon, Coffee


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тенок и елегантен, со уникатен дизајн, освежувач кој ќе трае во вашето возило повеќе од 45 дена.
Ароми: Ocean Breeze, Exotic Vanilla, New Car, Red Fruits, Fresh Melon, Coffee

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи