Освежувач - дрво 2

100,00 ден.   Спореди

Освежувач во вид на дрво со апликација на цвеќе кој трае подолго време. W-7.80 cm. L-2.00 cm. H-19.20 cm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 100,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Освежувач во вид на дрво со апликација на цвеќе кој трае подолго време. W-7.80 cm. L-2.00 cm. H-19.20 cm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Posts like this britghen up my day. Thanks for taking the time.