Орегон AC 907 прочистувач на воздух

Орегон AC 907 прочистувач на воздух

17.358,00 ден.   Спореди

Орегон AC 907 е брз и ефикасен прочистувач од непријатните миризби и штетни честички во воздухот. Уживајте во чистиот воздух со помош на технологијата NCCO. NCCO филтерот го чисти воздухот на 99,1% ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.358,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Орегон AC 907 е брз и ефикасен прочистувач од непријатните миризби и штетни честички во воздухот. Уживајте во чистиот воздух со помош на технологијата NCCO. NCCO филтерот го чисти воздухот на 99,1% од сите бактерии, вируси, алергени, габи и лоши мириси во најкус можен рок и без додавање на хемикалии. Следењето на квалитетот на воздухот во вашата соба се прави со користење на LED светло .

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка