Оптички трансмитер 1310nm (14mW) Превземи спецификација

43.545,00 ден.   Спореди

1310nm Ortel Laser, Patented pre-distortion correction circuit, Philips amplifying module, Automatic Gain Control AGC, ATC,APC, and over heat protection functioned, 862 MHz RF frequency, Output power ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 43.545,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1310nm Ortel Laser, Patented pre-distortion correction circuit, Philips amplifying module, Automatic Gain Control AGC, ATC,APC, and over heat protection functioned, 862 MHz RF frequency, Output power 4-31mW, High quality switch power

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка