Оптички ресивер WR-2004R-4-out Превземи спецификација

14.945,00 ден.   Спореди

4-output Return optical receiver Phillips receive diode – Phillips, RF amplifier Frequency range 25-200MHz SC/APC connector Power supply (supply voltage) 220V


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 14.945,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4-output Return optical receiver Phillips receive diode – Phillips, RF amplifier Frequency range 25-200MHz SC/APC connector Power supply (supply voltage) 220V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка