Оптички нод со повратен пат Превземи спецификација

16.915,00 ден.   Спореди

Features Bidirectional design: 5~65/87~862MHz or 5~30/47~862MHz. High sensitivity GaAs optical receiving module ensuring reliability and stability. With or without return path for option. 2 RF output ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 16.915,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features Bidirectional design: 5~65/87~862MHz or 5~30/47~862MHz. High sensitivity GaAs optical receiving module ensuring reliability and stability. With or without return path for option. 2 RF output ports, output RF level ≥102dBμV when -1dBm optical input. Three-color LED lights for indication of power supply, power pass, optical receiving status, return path optical transmitting status, etc. Test Point for forward path RF output, and return path laser transmitter’s RF input. Manual Gain Control (MGC) and Manual Slope Control (MSC): plug-in fixed attenuator, plug-in fixed equalizer. Wall mounting water proof housing, easy for fixation, maintenance and use.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка