ОЛОВНИ БАТЕРИИ ШТО НЕ СЕ ОДРЖУВААТ 6 V 1,3 AH

649,00 ден.   Спореди

Овие батерии не мора да се одржуваат и се употребуваат во секаква положба. УЛ проверени. Се користат во моделарство, резервно електрично напојување, алармни системи, соларни системи, резервно светло и...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овие батерии не мора да се одржуваат и се употребуваат во секаква положба. УЛ проверени. Се користат во моделарство, резервно електрично напојување, алармни системи, соларни системи, резервно светло итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка