Оловен акумулатор на полнење 12 V 5 AH

2.537,00 ден.   Спореди

Поради МАТ технологијата, овој акумулатор може да се користи во било која позиција-UL тестирани. За употреба во макети, алармни системи, итно напојување, соларни енергетски системи, осветлување за итн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Поради МАТ технологијата, овој акумулатор може да се користи во било која позиција-UL тестирани. За употреба во макети, алармни системи, итно напојување, соларни енергетски системи, осветлување за итни случаи, итн

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка