ОКРУГЛИ СВЕТЛА ЗА МАГЛА

3.658,00 ден.   Спореди

Нивниот посебен дизајн обезбедува максимална осветленост од компактна форма. Објективот на проекторот прави светлосниот конус да е насочен врвот за да не им свети директно во очите на возачите. Компак...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.658,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нивниот посебен дизајн обезбедува максимална осветленост од компактна форма. Објективот на проекторот прави светлосниот конус да е насочен врвот за да не им свети директно во очите на возачите. Компактната димензија овозможува инсталација на овие светла за магла на било кој автомобил.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка