ОЗВУЧУВАЊЕ CRUNCH FATBOY

29.205,00 ден.   Спореди

Сет со врвни карактеристики и производи коишто совршено одговараат едни на други. Појачалото Crunch има масивно тело со осветлено лого. Bandpass XFAT 400 е празник и за уши и за очи. Внатрешната стран...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 29.205,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет со врвни карактеристики и производи коишто совршено одговараат едни на други. Појачалото Crunch има масивно тело со осветлено лого. Bandpass XFAT 400 е празник и за уши и за очи. Внатрешната страна е осветлена со сино светло, а 12″ вуфер овозможува оптимален бас-звук којшто ќе ве наежи. Триделниот звучник Triax 6 x 9″ има мембрана обвиткана со алуминиум, цврст кабел и силен магнет. Triax Ви гарантира озвучување од прва класа!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка